2

מזכירות בשלט רחוק (שירות לקוחות)

לשכור משרד, לקנות ריהוט מכובד ומתאים לעסק שלכם, ואז לצייד את המשרד במיטב הציוד המשרדי וכמובן לשלם משכורת למזכירה, לא חבל?

4

קבלת הודעות

לפעמים כל מה שהעסק שלכם צריך, זה לקבל את הפניות שמגיעות אליכם בשעות הפעילות שלכם ואף אחרי שעות הפעילות, בלי להעביר מידע מיוחד ובלי לבצע הזמנת עבודה, אלא רק לקבל את הפנייה ואת פרטי הקשר של הפונה, כדי שתוכלו אתם אישית לשוחח עם הלקוח ולהעניק לו שירות אישי לכשתתפנו.

5

זימון תורים

עסקים רבים נשענים על מערכת לזימון תורים מסודר בכדי להספיק ולקבל את מירב הלקוחות האפשרי ולהצליח להעניק שירות איכותי ויעיל ללקוחותיהם. הבעיה מתחילה כאשר צריכים לסדר את היומן ולקבל את הפניות תוך כדי ביצוע העבודה עם הלקוחות שנמצאים בבית העסק וממילא שירות הלקוחות נפגע.

1

שירותי מזכירות VIP

לשלם רק מעט יותר, ולקבל הרבה יותר. 'קול דיירקט' גאה להציג שירות מורחב של שירותי המזכירות בשלט רחוק.

3

מוקד קופות צדקה, ארגוני חסד ועמותות

המוקד הייחודי של 'קול דיירקט' עבור קופות צדקה ועמותות, הוקם עקב בקשות חוזרות ונשנות של לקוחותינו להקים מוקד שיתמחה בטיפול ובתפעול שיחות בזמן קיום קמפיינים של ארגוני החסד השונים.

6

הזמנות למסעדות/משלוחים

יש לכם מסעדה, חנות און ליין או פשוט עסק שזקוק לקבלת הזמנות והוצאת משלוח ואתם לא יכולים לקבל את ההזמנות בזמן שאתם מנסים להשלים את ההזמנות הקודמות שלכם?

sj-1-150x150[2]

שירות גינגל ומיתוג קולי לעסקים

קול דיירקט מייעלת ומקצרת זמנים בשביל קהל לקוחותיה, בנתינת שירותים כמו אולפן וגינגלים במחירים נוחים ואטרקטיבים.

A1B1342D-E712-4937-8243-DA148F4F7292[1]

שירותי סקרים

קול דיירקט מקיימת מחלקת שירותי סקרים ומחקרי שוק בתחומים מגוונים:

סקר שביעות רצון לקוחות, סקר עובדים, סקר מנהלים, סקרי בוגרים, מחקרי שוק צרכני,סקרי מטופלים,סקרי בחירות ועוד

מחלקת הסקרים קמה לאחר שהבנו  את הצורך של לקוחותינו בביצוע סקרים

אנו מציעים סקרים טלפוניים או אינטרנטים וכתיבת דו"ח סטטיסטי מקיף. חברת קול דיירקט מציעה אמינות ומחירים תחרותיים. לקוחותינו  יהנו ממערך מוצרים נרחב מאוד  אשר מקנה ללקוח פתרון כולל תחת קורת גג אחת .